Fotoforhandlere

Oslo

Leica Store Oslo
Drammensveien 130, Bygg C-19
0277 OSLO

Tlf: 97 11 55 00
leica@leicastoreoslo.com
leicastoreoslo.com

Interfoto
Drammensveien 130, Bygg C-14
0277 OSLO

Tlf: 97 11 55 00
interfoto@interfoto.no
interfoto.no

Scandinavian Photo
Møllergata 4
0179 OSLO

Tlf: 21 65 98 40
info@fotovideo.no
fotovideo.no

Japan Photo Byporten
Jernbanetorget 6
0154 OSLO

Tlf: 22 17 42 12
byporten@japanphoto.no
japanphoto.no

Japan Photo Bogstadveien
Bogstadveien 23
0355 OSLO

Tlf: 22 56 99 30
bogstadveien@japanphoto.no
japanphoto.no

Foto.no
Dronning Eufemias gate 12
0191 OSLO

Tlf: 46 46 24 24
info@foto.no
butikk.foto.no

Akershus

Elite Foto Holmen
Vogellund 6
1394 NESBRU

Tlf: 66 77 75 66
elitefoto.no

Japan Photo Sandvika
Claude Monets allè 24
1338 SANDVIKA

Tlf: 67 54 43 43
sandvika@japanphoto.no
japanphoto.no

Japan Photo Ski
Torgveien 4
1400 SKI

Tlf: 64 87 70 17
ski@japanphoto.no
japanphoto.no

Japan Photo Strømmen
Stasjonsveien 6
2010 STRØMMEN

Tlf: 63 81 70 60
strommen@japanphoto.no
japanphoto.no

Joar Foto
Storgaten 4
1440 DRØBAK

Tlf. 64 93 21 28
joarfoto@online.no
joarfoto.no

Østfold

Infografikk
Hunskinnveien 94
1711 SARPSBORG

Tlf: 69 13 70 70
foto@infografikk.no
infografikk.no

Japan Photo Fredrikstad
Farmannsgate 1
1607 FREDRIKSTAD

Tlf: 69 31 94 47
fredrikstad@japanphoto.no
japanphoto.no

Japan Photo Moss
Prinsensgate 6
1530 MOSS

Tlf: 69 25 02 00
moss@japanphoto.no
japanphoto.no

Oppland

Japan Photo Lillehammer
Storgata 61
2602 LILLEHAMMER

Tlf: 61 25 54 73
lillehammer@japanphoto.no
japanphoto.no

Buskerud

Japan Photo Drammen
Nedre Storgate 10
3017 DRAMMEN

Tlf: 32 89 62 70
drammen@japanphoto.no
japanphoto.no

Johs Brye Foto og Musikk
Sundrevegen 90
3571 ÅL

Tlf: 32 08 10 81
jbrye@online.no

Vestfold

Japan Photo Tønsberg
Fayaesgate 5
3110 TØNSBERG

Tlf: 33 31 66 93
tonsberg@japanphoto.no
japanphoto.no

Telemark

Japan Photo Porsgrunn
Storgata 101
3921 PORSGRUNN

Tlf: 35 55 99 45
porsgrunn@japanphoto.no
japanphoto.no

Japan Photo Skien
Liegata 10
3717 SKIEN

Tlf: 35 52 51 20
skien@japanphoto.no
japanphoto.no

Rogaland

Stavanger Foto
Lars Hertervigsgate 3b
4004 STAVANGER

Tlf: 51 52 10 20
post@stavangerfoto.no
stavangerfoto.no

Japan Photo Stavanger
Søregaten 21
4006 STAVANGER

Tlf: 51 89 02 40
stavanger@japanphoto.no
japanphoto.no

Japan Photo Sandnes
Langgate 15
4306 SANDNES

Tlf: 51 62 44 90
sandnes@japanphoto.no
japanphoto.no

Foto Erik
Sørhauggt. 125
5527 HAUGESUND

Tlf: 52 72 32 22
post@fotoerik.no
fotoerik.no

Japan Photo Haugesund
Haraldsgaten 91
5527 HAUGESUND

Tlf: 52 71 79 00
haugesund@japanphoto.no
japanphoto.no

Vest-Agder

Japan Photo Kristiansand
Markensgate 42
4512 KRISTIANSAND

Tlf: 38 02 28 00
kristiansand@japanphoto.no
japanphoto.no

Hordaland

Japan Photo Bergen
Olav Kyrres Gt. 41
5014 BERGEN

Tlf: 55 31 69 69
bergen@japanphoto.no
japanphoto.no

 

Foto-Jørgen
Øvre Ole Bulls plass 5
5804 BERGEN

Tlf: 55 54 45 70
fotojorgen.no

Fana Optikk
Østre Nesttunvei 10
5221 NESTTUN

Tlf: 55 11 77 57
elitefoto@fanaoptikk.no
elitefoto.no

Fotograf Senderud
Vangsgata 38
5702 VOSS

Tlf: 56 51 27 80
voss@elitefoto.no
elitefoto.no

Elite Foto John Fadnes
Borggata 9
5417 STORD

Tlf: 53 40 20 10
johnfadnes@elitefoto.no
elitefoto.no

Møre og Romsdal

Sponland Foto
Løvenvoldgt. 2
6002 ÅLESUND

Tlf: 70 12 11 66
post@sponland.no
sponland.no

E. Birkeland
Moldetorget
6413 MOLDE

Tlf: 71 21 94 50
post@fotobirkeland.no
fotobirkeland.no

Sogn og Fjordane

Alf Helgheim & Co
Skei Sentrum
6843 SKEI I JØLSTER

Tlf: 57 72 83 29
post@alfhelgheim.no
alfhelgheim.no

Sør-Trøndelag

Japan Photo Trondheim
Munkegata 35
7011 TRONDHEIM

Tlf: 73 53 32 30
trondheim@japanphoto.no
japanphoto.no

Nordland

Fotohuset Johnson
Torvgata 8A
8001 BODØ

Tlf: 75 50 45 40

fotolab@fotohusetjohnson.no
fotohusetjohnson.no

Finnmark

Enfotobutikk
Sentrumsparken 4
9504 ALTA

Tlf: 78 43 74 99
post@enfotobutikk.no
enfotobutikk.no

Kikkertforhandlere

Se leicakikkert.no


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.